Penzion POD VYHLÍDKOU, Pecka

13, Pecka, 50782
od 600 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion POD KRKONOŠSKOU VYHLÍDKOU leží v nádherné krajině Podkrkonoší, poblíž hradu Pecka a Lázní Bělohrad. V jednom ze dvou dvoulůžkových pokojů, či v jednom z pěti apartmánů, naleznete pohodlné místo pro strávení vašeho volného času. Penzion je ideálním místem pro pobyty s dětmi, ale i pro firemní akce. Součástí penzionu je hostinec s kavárnou, která, mimo jiné, nabízí domácí zákusky.

Další informace

V přízemí se nachází místnost pro úschovu Vašich kol, lyží, kočárků, motorek apod. V patře jsou apartmány a pokoje. Osobní automobily zaparkujete na našem parkovišti před penzionem. K penzionu též patří louky a zahrada, na kterou můžete vstoupit přímo z terasy vedoucí z vašeho apartmánu.

Ceny

Apartmán
1.800 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Přistýlka
280 Kč

Snídaně v ceně


Ceny lze stanovit i individuálně dohodou v návaznosti na počtu osob a délce pobytu.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
26
Dvoulůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
20
Počet apartmánů
5

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
Videopřehrávač
WC

Restaurace

Rozhodli jsme se navázat na přerušenou tradici a znovu otevřít zrekonstruovaný lokál, který byl zavřený po odchodu paní Máslové. Věříme, že se alespoň trochu přiblížíme její pohostinnosti a rádi k nám přijdete či přijedete "pobejt" na Vašich cestách krajem. K dispozici je 16 míst + venkovní posezení. V hostinci Vám nabídneme širokou škálu nealkoholických nápojů, točené/lahvové pivo, kávu/čaj s dobrým domácím zákuskem či něco menšího k snědku. V zimě vás zahřeje svařené víno, grog či slivovice.

Kongresové možnosti

Firemní akce

 Nabízíme pronájem vysoce moderně zařízených učeben (včetně počítačového vybavení)  v osadě Arnoštov u Pecky (nedaleko od Nové Paky). Penzion a školicí středisko se nachází v nádherné, klidné krajině Podkrkonoší. Objekt je po komplexní, nákladné rekonstrukci a poskytuje klientům vysoký standard, jak při vzdělávání tak při jejich odpočinku. Celková ubytovací kapacita penzionu činí 24 osob (2 dvoulůžkové pokoje, 5 prostorných apartmánů). V rámci pronájmu je možné využívat přilehlého pohostinského prostoru k oddechu či občerstvení.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

V jarních letních i podzimních měsících můžete z našeho penzionu podniknout výlet na kole či autem, ale i procházku do okolních tajemných lesů či kopců, ze kterých se vám naskytne nádherný výhled, při kterém budete mít pohoří Krkonoš jako na dlani. I v zimě je u nás krásně. Děti můžou sáňkovat na svahu za penzionem. Milovníci bílé stopy uvítají síť běžkařských stop, které vedou kolem našeho penzionu. Zájemci o lyžování mohou využít vleky v Pecce a na Zvičině, či nejbližší ski areál v Herlíkovicích. Komu se nikam nechce může zvolit posezení na rozkvetlé louce, či si sledovat přírodu za ranního rozbřesku. Pro vyznavače aktivního odpočinku nabízíme několik tipů na výlety.

Mapa

Autobus 2km
Vlak 3km
Velká mapa